O Nas
Zakłady

Zakłady

Spomasz jest pełni nastawiona na produkcję wysokiej jakości konstrukcji stalowych, opartych na dobrze przemyślanym połączeniu lokalizacji, możliwości i środków. Pozwala nam to stworzyć elastyczny proces produkcyjny oferujący dużą zdolność, szybki czas reakcji i krótkie czasy dostaw wysokiej jakości produktów dla różnych rynków.

Możliwość rozłożenia prac na ośrodki Grupy Smulders (Iemants, Willems, Smulders Projects i Spomasz) oraz zakład w Vlissingen pozwala nam zapewnić naszym klientom doskonały poziom usług. 

Obróbka stali w Spomasz S.A obejmuje produkcję 160 -200 ton stali tygodniowo. Powierzchnia hal produkcyjnych obejmuje około 13 tys. 505 m2, o wysokości 11 metrów, wyposażona w suwnice o udźwigu maksymalnym 12,5 tony.

Dysponujemy nowoczesnym i dobrze wyposażonym parkiem maszyn oraz bogatym zapleczem technicznym, ukierunkowanym na produkcję i obróbkę produktów stalowych, a stosowane przez nas rozwiązania konstrukcyjne umożliwiają wykonanie nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

Dla każdego projektu - nawet najbardziej złożonego - opracowujemy stosowne do potrzeb rozwiązania. W celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, wyposażyliśmy nasz zakład produkcyjny w linię plazmowych CNC do cięcia profili i rur w 3D oraz linie do spawania blachownic.

Dostawy gotowych elementów realizowane są przy współpracy z siostrzaną spółką Spomasz Trans, specjalizującą się w transporcie ponadgabarytowym konstrukcji stalowych. Posiadana wiedza, doświadczenie, uprawnienia oraz wyposażenie pozwalają dostarczać ładunki na terenie całej Europy.

Doświadczony i wykwalifikowany zespół inżynierów od podstaw koordynuje i nadzoruje cały przebieg realizacji, począwszy od przygotowania projektu, aż po finalny odbiór inwestycji. Współpraca z klientem jest dla nas bardzo ważna, a dzięki regularnym konsultacjom, kontrolom i profesjonalnemu doradztwu w każdej fazie projektu wykonane konstrukcje spełnią najwyższe standardy i oczekiwania klienta.