O Nas
Wiedza

Wiedza

Zarządzanie projektem

Ważną rolę w ramach elastycznej organizacji projektu odgrywają doświadczeni kierownicy projektów. Prowadzą oni projekty od A do Z i dbają o interesy zarówno klienta, jak i całej grupy firm należących do Smulders. Celem jest aktywna współpraca z klientem poprzez otwartą komunikację.

Dzięki otwartej komunikacji i elastycznemu podejściu, niezwłocznemu przedstawianiu problemów i natychmiastowemu szukaniu rozwiązania oraz działaniom zgodnym z duchem umowy, Smulders stara się zapewnić pozytywną współpracę z klientem, którą obie strony doświadczają jako skuteczną i przyjemną.

Filozofia wspólnego myślenia i utożsamiania się z klientem gwarantuje, że klienci mogą zawsze liczyć na firmy z grupy Smulders, nawet po tym, jak projekt zostanie sfinalizowany.

Spawanie

Spełniamy normy jakościowe dla spawania materiałów metalowych według ISO 3834-2, EN 1090-EXC4, DIN 18800, a także normy z zakresu zarządzania jakością  ISO 9001, zarządzania środowiskowego ISO 14001, oraz zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS 180001. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają wymagane certyfikaty spawalnicze wydane przez jednostki notyfikowane TÜV SÜD, TÜV Rheinland oraz GSI SLV GmbH. Nasze procesy spawalnicze znajdują się pod stałym nadzorem jednostek notyfikowanych, takich jak: DVS Zert. GmbH, GSI SLV GmbH, DNV/GL, LR.